Krótkie rady i porady (Część 2)
Carlo Biani

Tak się składa że to ja- nomen omen fryzjer stylista sieci salonów Carlo Biani, będę wskazywał jak zajmować się Waszymi głowami i tym, co na nich rośnie, aby spędzające sen z powiek mary codziennej pielęgnacji włosów, kobiet które odwiedzają nasze salony stały się absolutną przeszłością… zatem: „Nie ma głupich pytań, …”, lecz często pozostają bez odpowiedzi, nic zatem prostszego od pokazania łatwej, przyjemnej drogi aby włosy były jeszcze piękniejsze....

Więcej…
 
Jak uzyskać największe korzyści z wizyty w salonie fryzjerskim
Carlo Biani

Jak uzyskać największe korzyści z wizyty w salonie fryzjerskim

Przeczytaj to, zanim wybierzesz się na wizytę do jakiegokolwiek salonu fryzjerskiego. Jeśli kiedykolwiek wyszedłeś od fryzjera zachwycony i nigdy więcej nie byłeś w stanie powtórzyć tego samego efektu w domu, to czytaj dalej.

Więcej…
 
Krótkie rady i porady
Carlo Biani
Po wielu latach pracy w branży fryzjerskiej czasami zdarza się, że Twój stylista wpada w rutynę i zapomina przypomnieć Ci o podstawowych zasadach pielęgnacji włosów. Dlatego nauczony przypadkiem mojej ostatniej Klientki, która zadała mi proste pytanie na ten temat, postanowiłem napisać parę podstawowych, zawsze aktualnych wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów.

 

Więcej…
 


Carlo Biani ©